Énekes, színész.
 
 Szegeden született. A Szegedi Művészeti Szakközépiskolában kezdte el középiskolás tanulmányait balett szakon. Két évvel később átjelentkezett a Pécsi Művészeti Szakközépiskolába, ahol 1996-ban érettségizett.
 
 Színészi karrier:
 
 Szegeden a középiskolai tanulmányai mellett a Szegedi Nemzeti Színház tagja volt, ahol olyan musicalekben játszhatott, mint például: a Chicago, My Fair Lady, Anyegin, Marica grófnő, A trubadúr és a Bánk bán.
 
 Pécsett is folytatta a színészkedést, egyszerre volt tagja a Pécsi Nemzeti Színháznak és a Pécsi Balett Társulatnak. Ez alatt az idő alatt olyan produkciókban táncolt, mint a Coppélia, Rómeó és Júlia és a Csodálatos Mandarin.
 
 1997-ben a Magyar Fesztivál Balett tagjaként részt vett a Nap Szerettei és a Boleró előadásaiban.
 
 1998-tól több színház tagja is volt. A Budapesti Operett Színházban, mint a Hotel Menhtol és a Van, aki forrón szereti, a Tatabányai Nemzeti Színházban pedig az Emil és a Detektívekben, mely táncjeleneteinek koreográfusa volt. Külföldön is felkérték több szerepre, az ausztriai Klagenfurti Nemzeti Színházban a Csárdáskirálynőben játszott.
 
 2000-ben a La Dance kortárs balett társulat tagja volt. Meg ebben az évben leszerződött a baseli Häbse Színházhoz, ahol a Fame című musicalben szerepelt. Ezután a bécsi Metropol Színház tagja volt egy évig.
 
 2001-ben visszatért Magyarországra és egy évig újra a Budapesti Operett Színházban játszott, olyan musicalekben, mint az Elisabeth, a Funny Girl, A Muzsika Hangja és A Kutya, akit Bozzi Úrnak hívtak.
 
 2002-től öt éven keresztül külföldön dolgozott. Először két évig tagja volt a berlini Theater am Potzdamer Platzban, ahol régi álma vált valóra azzal, hogy játszhatott a Macskák című Webber musicalben. 2004-től a három éven keresztül a Crystal Cruises nevű óceánjárón, amivel bejárta az egész világot, több musicaldarabban is fellépett (Chicago, Mamma Mia, Macskák, Kabaré, Hegedűs a Háztetőn, Miss Saigon, Nyomorultak).
 
 2008-tól a Madách Színház tagja, ahol a József és a Színes Szélesvásznú Álomkabát című musicalben szerepel.
 
 2009-ben megkapta első filmes szerepét N.Forgács Gábor Álom.net című filmjében, amelynek egy énekest alakít és a filmből két betétdalt ő énekel.
 
 Zenei karrier:
 
 2007-ben jelentkezett az RTL klub tehetségkutató műsorába a Csillag Születikbe. A műsorban a Fever című dalt adta elő egy táncos produkcióval, a középdöntőig jutott el.
 2009-ben ő képviselhette Magyarországot a 2009-es Eurovíziós Dalfesztiválon a Tánclépés című dal angol változatával a Dance with Me-vel.
 2009-ben megjelent Zoltán második kislemeze és videoklipje, a Velem a fény című dalból készült és az Álom.net című film egyik betétdala is.
 
 Színházi munkái:
 
  2009 - Kontakt – Arisztokrata
  2008 - Madách Színház - József és a Színes Szélesvásznú Álomkabát - Lévi/Pék
  2004 - 2007 - Crystal Cruises (Óceánjáró)
  Különböző varieték és musical show-k
  Chicago
  Mamma Mia
  Macskák
  Kabaré
  Hegedűs a háztetőn
  Miss Saigon
  Nyomorultak
  Footloose
  Mary Poppins
  2002 - 2004 - Theater am Potzdamer Platz, Berlin, Németország
  Macskák - Alonzo, Mr.Mistophelees, Pouncival, Coricopat
  2001 - 2002 - Budapesti Operett Szinház
  Elizabeth - ensemble
  Funny Girl - ensemble
  A Muzsika Hangja - ensemble
  A Kutya, akit Bozzi Úrnak hívtak - Jimmy
  2001 - Metropol Színház, Bécs, Ausztria - The Fiftysix Company
  2000 - La Dance Company - Mese
  1998 - 1999 - Budapesti Operett Színház
  Valaki Forrón Szereti - ensemble
  Hotel Menthol - ensemble
  1998 - Häbse Színház, Bázel, Svájc - Fame - ensemble
  1998 - Klagenfurti Nemzeti Színház, Ausztria - Csárdáskirálynő - tánckar
  1996 - 1997 - Magyar Fesztivál Balett
  A Nap Szerettei
  Boleró
  1994 - 1996 Pécsi Balett
  Max és Moritz - ensemble
  Coppélia - ensemble
  Rómeó és Júlia - ensemble
  A Csodálatos Mandarin – Az ifjú
  Pécsi Nemzeti Színház - Sybill - ensemble
  1992 - 1994 - Szegedi Nemzeti Színház – tánckar
  Chicago
  My Fair Lady
  Anyegin
  A Trubadúr
  Bánk Bán
  Marica Grófnő